czwartek, 24 marca 2016

Chan Sung po zakońćzeniu służby wojskowej skupia się na powrocie do UFC.

Przygotujcie się na powrót "Koreańskiego Zombie"

Chan Sung Jung wstrzymał swoją karierę MMA w październiku 2014 aby wypełnić swoje obowiązki względem służmy wojskowej obowiązkowej dla mężczyzn w południowej Korei jednakże sądząc po wiarygodnych źródłach zawodnik wagi piórkowej nie zakończył jeszcze kariery.

Koniec służby wojskowej Junga kończy się w połowie października 2016 i powołując się na wieści z jego ekipy ma nadzieję wrócić do UFC w końcówce 2016 lub początku 2017. Ten powrót może w naturalny sposób zbiec się z powrotem UFC do Korei płd.

"Myślę, że to może przedłużyć moją karierę." - powiedział Jung dla MMAFightning w 2014 roku. - "Ponieważ daje mi to znacznie więcej czasu na regeneracje. Będę miał czas by pracować nad moimi umiejętnościami bez popychania się na granicę co jest niezbędne przy trenowaniu do walk."

29 latek ostatnio walczył w kwietniu 2016 kiedy przegrał Jose Aldo przez TKO. Ta przegrana przerwała "hattrika" najdłuższej serii zwycięstw od 2008. Jego wynik w walkach profesjonalnych to 13-4.

Cieszycie się na powrót Zombie? Ja z chęcią zobaczę jeszcze raz te latające kolana i efektowny parter.